Polish Cowboy Race & Mrongoville

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach Polish Cowboy Race w sobotę. Nie czujesz się pewnie, możesz spróbować najpierw swoich sił wraz z własnym koniem na naszych “otwartych parkurach”. W piątek i niedziele udostępniamy nasze przeszkody dla wszystkich chętnych i służymy wsparciem naszych doświadczonych zawodników. Dla wszystkich zawodników zawody są całkowicie bezpłatne (wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie).
Polish Cowboy Race & Mrongoville
Polish Cowboy Race projekt, który powstał w 2015 roku. Obejmuje nowatorską dyscyplinę jeździectwa westernowego, która jest dokładnie opisana przepisami, obejmując kilka konkurencji sprawnościowo-szybkościowych, które mają na celu zaprezentowanie sprawności jeźdźca i umiejętności konia we wszystkich możliwych ruchach spotykanych w jeździe western. Koloryt jeździectwa westernowego, energia, emocje, szybkość, sprawność, precyzja, zgranie jeźdźca z koniem, oryginalność torów z przeszkodami, dynamiczna muzyka tworzą unikalne środowisko dla współzawodnictwa jeźdźców, kibicowania dla publiczności.
Weekend Polish Cowboy Race & Mrongoville
14.07. – 16.07. 2023
Jedyne wydarzenie na Warmii i Mazurach!
Po wielu latach powracają na Miasteczko Mrongoville konie i kowboje! Najlepsze konie i prawdziwi kowboje!
14.07 godz. 12:00 pokazy Polish Cowboy Race
15.07 godz. 10:00 zawody Polish Cowboy Race&Mrongoville
16.07 godz. 10:00 pokazy Polish Cowboy Race
Zapraszamy!
 
Patronat medialny/Sponsorzy
Na świecie trwają poszukiwania alternatywnych form reklamy docierających do odbiorcy. Jedną z nich jest sponsoring sportowy. Firmy angażujące swoje środki w sponsoring sportowy cieszą się uznaniem odbiorców, mają opinię przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie.
Sponsoring sportowy buduje pozytywny wizerunek produktów i usług przez kojarzenie ich ze sportową jakością, pozytywnymi uczuciami i emocjami, witalnością, zdrową rywalizacją, zwycięstwem, dynamiką, energią.
Dzięki niecodziennym możliwościom reklamy/objęcia patronatu medialnego Państwa firmy na zawodach/pokazach Polish Cowboy Race organizowanych w Mrągowie stają się Państwo częścią imprezy, na długo pozostając w pamięci widowni, zawodników, trenerów, właścicieli ośrodków jeździeckich itd. Państwa logotyp prezentowany jest na torze a produkt może być rekwizytem stanowiącym jego część (np. w formie przeszkody lub dekoracji na torze).
Możliwości reklamy podczas zawodów/pokazów Polish Cowboy Race’a organizowanych w Mrągowie w dniach 14-15.07.2023 roku.
1. Jeżeli zdecydujecie się Państwo być naszym sponsorem tytularnym/patronem medialnym, to konkurencja będzie się nazywała „Nazwa Firmy” Cowboy Race.
2. Umieszczenie i eksponowanie logotypu, materiałów reklamowych Sponsora na arenie jeździeckiej podczas trwania zawodów (są tam rozgrywane pokazy PCR). Tym samym logotyp sponsora znajduję się na zdjęciach dokumentujących zawody, umieszczanych w Internecie.
3. Umieszczenie i eksponowanie logotypu, materiałów reklamowych Sponsora na przeszkodach do konkursów Polish Cowboy Race podczas rozgrywania konkurencji. Tym samym logotyp sponsora znajduje się na zdjęciach dokumentujących zawody, umieszczanych w Internecie.
4. Wykorzystanie produktów Sponsora jako elementów torów do Polish Cowboy Race.
5. Umieszczenie logotypu Sponsora na plakatach/mediach społecznościowych informujących o zawodach.
6. Eksponowanie logotypu i informacji o firmie Sponsora w materiałach informacyjnych zawodów zamieszczanych w Internecie (w tym na fanpage’u i grupach PCR i PLWiR na Facebooku).
7. Wymienianie nazwy Sponsora jako Partnera przez spikera podczas imprezy (wraz z tekstem promocyjnych przygotowanym przez Sponsora).
8. Umieszczenie na czas zawodów innych środków promocji Sponsora w miejscu uzgodnionym z organizatorem zawodów (np. stoiska sprzedażowe itd.).
9. Wystawiamy FV
 
Kontakt:
532 462 321
prezes@mrongoville.pl

Najnowsze wpisy

Classic Country Road 2

Witajcie, razem z Burmistrzem Miasta Mrągowo oraz Classic Whells Mrągowo zapraszamy Was na drugi, pełen wrażeń weekend z klasykami w fantastycznej kowbojskiej scenerii. Ten wyjątkowy event odbędzie się w Mrągowie, a dokładnie w Mrongoville, a więc miasteczku rodem z Western’u.