Imprezy okolicznościowe

Spokój i relaks, to coś, czego szuka wielu z Nas. Dogodne położenie, liczne atrakcje, miły i uczynny personel – to wszystko sprawia, że w Miasteczku Westernowym Mrongoville odpoczniesz i zrelaksujesz się w gronie przyjaciół i bliskich Ci osób. Imprezy organizujemy cały rok!
 
URODZINY/IMIENINY/KOMUNIE

Organizujemy imprezy urodzinowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas imprez oferujemy możliwość zorganizowania ogniska, grilla czy też innych atrakcji.

PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE

Zamiast modnego klubu piaszczysta plaża. Zamiast hałaśliwego miasta – urokliwa cisza naszego obiektu. Szukasz miejsca na niezwykłą imprezę panieńską / kawalerską? Serdecznie zapraszamy – kompleksowa organizacja imprez możliwa właśnie w naszym ośrodku.

WYNAJEM OBIEKTU

Oferujemy możliwość wynajmu części lub całości naszego obiektu na organizację firmowych imprez plenerowych. Do każdego wynajmu podchodzimy indywidualnie. Na cenę wpływ ma wiele czynników dlatego prosimy o kontakt mailowy.

MASZ POMYSŁ NA IMPREZĘ?

Chcesz zorganizować u nas imprezę? Nie ma sprawy! Pisz lub dzwoń. Bardzo chętnie zorganizujemy nawet najbardziej nietypową imprezę dla Ciebie i Twoich najbliższych. 

Ograniczyć nas może tylko nasza wyobraźnia 🙂

Zapraszamy do kontaktu aby poznać szczegóły oferty.

e-mail: rezerwacje@mrongoville.pl

501 305 555