IMPREZY MRĄGOWO

Najbliższe imprezy planowane w Mrągowie

Nowy hip-hopowy festiwal na koncertowej mapie Polski! Tym razem na słynnym Amfiteatrze nad Jeziorem Czos wystąpi przez 2 dni 19 artystów/ Malik Montana/Wac Toja/Sarius/Peja/Alberto/Kabe/Young Igi/Dziarma/Paluch/Słoń/Kali… i wielu innych(24.06. sobota i 25.06. niedziela). 

              Planujcie urlopy, rezerwujcie noclegi! Legendarny Piknik Country Mrągowo w 2023 roku odbędzie się w dniach 28-30 lipca w Mrągowie

Najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka – Tradycje Polskie już w sprzedaży! Podobno “tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wieczoru Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Mrągowo / Amfiteatr / Jezioro Czos /  24.08.2023 godz. 19:00

Kabaret Neo-Nówka – nowy program: Tradycje Polskie

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… 😉 Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno “Tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne – czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. “Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Lo Polska Noc Kabaretowa 2023 to wydarzenie rozrywkowe, o jakim Wam się nie śniło. W premierowej odsłonie najlepszego humoru wystąpi czołówka polskich kabaretów. Nowy program, nowy skład i tematy, jakich na kabaretowej scenie jeszcze nie było

______________________
🎟INFORMACJE ORGANIZACYJNE🎟
🔹Data: 05.08.2023
🔹Otwarcie bram: 18:00
🔹Start koncertu 19:00
🔹Miejsce: Amfiteatr nad jeziorem Czos, Jaszczurcza Góra, 11-709, Mrągowo
Bilety dostępne u oficjalnego dystrybutora: www.kabaretowebilety.pl
______________________
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Impreza trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
• Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
• Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
• Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.
______________________
Producent: Eskander