ul. Młynowa 50, 11-700 Mrągowo
+48 501 305 555
biuro@mrongoville.pl

Gala Rocky Warriors Cartel 5 odbędzie się już 31 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie!

Miasteczko Westernowe Mrongoville - Wyjątkowa rozrywka na Warmii i Mazurach

Gala Rocky Warriors Cartel 5 odbędzie się już 31 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie!

Gala Rocky Warriors Cartel 5 odbędzie się już 31 lipca w Mrągowie! Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na kanale TVP Sport, a w walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak. Gala RWC 5 odbędzie się w Amfiteatrze Mrągowo, a w wydarzeniu będą mogli uczestniczyć kibice, dla których przygotowanych będzie około 2000 miejsc. Bilety można nabyć w cenie – 30, 50 i 80 złotych.

W walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak. Dla „Longera” będzie to pierwszy pojedynek od ponad roku. Polak swoje ostatnie starcie stoczył na gali KSW 49, gdzie został poddany gilotyną przez Luisa Henrique.

Na wydarzeniu wystąpi również Cezary Oleksiejczuk, który miał już okazje bić się na gali RWC. Zawodnik z Łęcznej swój ostatni pojedynek stoczył podczas Armii Fight Night 7, gdzie w pierwszej rundzie poddał Jacka Bednorza.

Na karcie walk znalazło się również starcie Igora Michaliszyna i Piotra Danelskiego. Michaliszyn swój ostatni pojedynek stoczył na gali RWC 4, gdzie w pierwszej rundzie odprawił ciosami Davita Khutsishviliego. Dla Danelskiego będzie to powrót po ponad rocznej przerwie. „Kliczko” ostatni raz walczył na gali VFCL 10, gdzie musiał uznać wyższość Tomasza Romanowskiego.

Kibice będą mogli również zobaczyć występ Piotra Kuberskiego i Adama Niedźwiedzia. „Qbear” ostatni raz walczył na gali ADW – UAE Warriors 10, gdzie przez decyzję sędziów pokonał Ahmeda Saeba. Niedźwiedź w swoim ostatnim pojedynku na gali RWC 2 okazał się lepszy od Tomasza Terlikowskiego.

Aby uzyskać więcej info kliknij TUTAJ!