Skip links
IMPREZY INTEGRACYJNE NA MAZURACH Wyjazdy firmowe to doskonały sposób na integrację, ważne, aby tego rodzaju imprezy odbywały się w ciekawym miejscu. To niewątpliwa zaleta imprez integracyjnych! Dzięki wyjątkowemu położeniu Miasteczka Westernowego Mrongoville, jest to świetne miejsce na przeróżne aktywności na świeżym powietrzu jak i wewnątrz Saloonu rodem z westernu. Teren ponad 10 hektarów pozwala na nieograniczone możliwości organizacyjne.
Mrongoville to miejsce, w którym rozrywka i przygoda łączą się w unikalny sposób.
To, co cieszy się ogromną popularnością w przypadku imprez i eventów firmowych, to atrakcje, sporty motorowe takie jak: karting czyli gokarty, quady czy pitbike,, gry zespołowe: paintball, laser tag, archery, wyprawy quadowe, auta 4×4, off-road, aktywne plenerowe zabawy: gry terenowe, quit game, karaoke, wieczory tematyczne w stylu westernu z ruletką i nauką tańca kowbojskiego, zapewnią wiele emocji i adrenaliny! Posiadamy możliwość przygotowania posiłku w formie grilla, ogniska, przekąsek w formie bufetu, obiadu bądź obiadokolacji serwowanej w restauracji El Dorado znajdującej się na terenie miasteczka. Open bar nam nie straszny, też przygotujemy!

Trudna decyzja… Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę firmową… Znasz tylko budżet oraz ilość osób… Skontaktuj się z nami!

Kontakt: rezerwacje@mrongoville.pl / 501 305 555